Домашнє завдання


КРОК 1.
Треба визнати проблему з поставою. Зрозуміти, що так далі не може бути. Я хочу бути карсивим, красивою. А це - здорова постава.
Крок 2.
Відвідати лікаря. Виявити стан своєї постави. Діагноз.
Крок 3.
ПРийняти рішення- я буду робити всі рекомендації для вирішення своєї проблеми.

Таким чином треба працювати над наступними завданнями:
порушення постави
сколіоз

1 день
Подивитись у дзеркало. Відповісти собі на наступні питання:
1. На якому рівні знаходяться плечі?
2.Чи однакові лопатки?
3. Чи відчуваю я біль у спині, якщо декотрий час знаходжусь у той самій позі?
4. Чи правильно я сиджу за партою?
5. Контролюю я в себе постійно свою поставу?
6. Чи тверде ліжко на якому чя сплю?
7.Не відчуваю я біль у ногах після тривалої ходи?
Відповіді на ці питання надають стимулювання для вирішення проблеми.

Треба тільки почати. Чекаю ваши відповіді та  пропоную разом обговорити проблему.
Бажаю успіху!!

Вправи для формування правильної постави
1. "Велетень". Встати навшпиньки, підняти руки вгору і потягнутися все вище і вище, не зводячи око з кінчиків пальців. Йти вперед.
2. " Військовий парад". Початкове положення основна стойка і рухатися, як військовий на параді: витягнути шкарпетку вперед і ставлячи ногу на усю ступню.
3. "Сісти по - турецьки". Сісти на підлогу, схрестивши ноги. Покласти руки на коліна і випрямити спину.
4. "Цікавий" Лягти обличчям вниз, усі м'язи тулуба притиснути до підлоги, руки з'єднати за спиною в замок. Вигнувши груди, подивитися вперед, по сторонах, назад. Стежити, щоб рухалася тільки голова, руки при цьому притискати до тіла. 
5. "Ворота". Встати спиною один до одного, Підняти вгору обруч. Маленькими кроками розійтися в протилежні сторони, не відриваючи очей від обруча, і потягнутися. Потім такими ж маленькими кроками повернутися в і. п. і покласти обруч на плечі. Голова при цьому опиняється як би в рамці обруча.
6. Гра - змагання "коні, що лякалися". Встати спиною один до одного, взятися за одну і ту ж гімнастичну палицю, зробити один крок вперед, плечі при цьому опустити вниз, а спину вигнути дугою. По сигналу тягнути один одного в протилежні сторони. 
7. Гра - змагання "Перетягни палицю" Сісти по - турецки, спиною один до одного, руки вгору, в руках гімнастична палиця. Нахиляючись вперед намагатися перетягнути гімнастичну палицю у свою сторону. Весь цей час дивитися на палицю. Вправи для зміцнення "м'язового корсета". Ці вправи застосовуються з метою розвитку сили і статичної витривалості м'язових груп, які забезпечують функцію прямостояния (м'язи стопи, гомілки, сгибатели стегна, розгиначі хребта) і м'язових груп, що не мають провідної ролі у збереженні прямостояния (м'язи черевного пресу, плечового пояса, шиї). Ці вправи доцільно виконувати з тими, що обтяжили: гантелями, набивними м'ячами і так далі.

Вправи для м'язів шиї.
1. Повільні повороти голови управо, вліво, повільно нахилити голову вперед, назад, руки на пояс або в сторони.
2. Повільні повороти голови в сторони, руки над головою, кисті в " замок".
3. Руки на пояс, повільно нахилити голову вперед, виконати рух півкола, потім повільно нахилити голову, назад і знову виконати рух півкола.

Вправи для плечового пояса.
 1. Кругові рухи плечима.
 2. Кругові рухи кистями, руками, піднімати плечі вгору, опускати вниз, плечі вперед, з'єднати лопатки.
 3. Повороти тулуба в сторони, стоячи на колінах, руки в сторони, до плечей, вгору, на пояс; те ж, сидячи ноги скрестно.
 4. У упорі стоячи на колінах поворот тулуба направо (наліво), відводячи праву (ліву) руку убік повністю.
 5. Стоячи в упорі на колінах прогнутися в грудному, поперековому відділі, управо, вліво, нахилитися вперед, руки в сторони, витягнути руки вгору, потягнутися і так далі. 6. Лягти обличчям вниз, руки підняти вгору, ноги відвести.

ВПРАВИ ДЛЯ ВИПРАВЛЕННЯ ПОРУШЕНЬ ОСАНКИ.
Вправи при плоскій спині
1. Нахили назад, прогнувшись з і. п. стоячи на колінах.
2. Лежачи на животі " кошик", то ж по черзі правою, лівою ногою.
3. "Міст" з положення лежачи.
4. Виси прогнувшись на гімнастичній стінці.
5. Смешаннее виси прогнувшись.

ВПРАВИ ПРИ ЗБІЛЬШЕНОМУ ПОПЕРЕКОВОМУ ВИГИНІ.
1. Нахили назад, стоячи на колінах.
2. Сісти на п'яти, руки вперед, плечима торкнутися колін.
3. Сісти ноги скрестно, нахилитися вперед, по черзі торкаючись головою колін.
4. З упору сівши розгинання ніг в колінах, руки у шкарпеток.
5. Підняття ніг в упорі сидячи.

 ВПРАВИ НА РОЗСЛАБЛЕННЯ
1. упускаємо руки, трясемо кистями
2. струшуємо воду з пальців,
3. піднімаємо і опускаємо плечі,
4. "млин".


 Шесть упражнений по управлению жизненными силами, которые улучшат защитные барьеры организма и укрепят иммунитет.
1. Стоя, поднимите руки вверх через стороны и задержите дыхание на 32 секунды. Выдыхайте медленно, опуская руки обратно. Держите спину ровно, но упражнение выполняйте без напряжения.
2. Стоя, вытяните руки перед собой. Медленно вдохнув, задержите дыхание и отведите руки назад, сжав кулаки. Резко выдыхая ртом, вернитесь в исходное положение. Повторите несколько раз.
3. Стоя, глубоко вдохните и на паузе перед выдохом опишите руками круги, вперед и назад, резко выдохните через рот.
4. Станьте у стены на расстоянии вытянутых рук. На паузе после вдоха медленно отожмитесь от стены, ощущая, как напрягается и растягивается грудная клетка. Выдохните через рот и повторите упражнение несколько раз.
5. Стоя, положите руки на бедра, вдохните. На выдохе сделайте наклон вперед, а вдыхая – вернитесь в исходное положение. По той же схеме выполните наклоны назад и в стороны.
6. Лягте на живот и упритесь руками в пол на уровне плеч. Вдохнув, на паузе отожмитесь от пола, как можно медленнее. Резко выдохните ртом.


Пять элементарных правил
1. Регулярно выполняйте простое упражнение для коррекции осанки.  Встаньте Вам необходимо касаться ее одновременно затылком, немного опущенными плечами, лопатками, ягодицами и пятками. Проведите в этой позе около минуты, запомните, в каком положении находится ваше тело, и, сохраняя его, отойдите от стены. Это и есть правильная осанка.
2. Привычка сидеть нога за ногу чревата болями в нижней части позвоночника, нарушением кровообращения, а также  заболеваниями органов малого таза. Так что от этой позы лучше отказаться.
3. Если вы вынуждены долго находится в стоячем положении, меняйте позу каждые 7-10 минут, перемещая вес тела с одной ноги на другую.
4. Тяжести поднимайте только двумя руками. Спина при этом должна быть прямая.
5. Состояние позвоночника тесно связано с нашим эмоциональным фоном. Негативное психологическое состояние меняет тонус кровеносных сосудов, что еще более ухудшает кровообращение. Боли в спине, отдающие в руку или ногу обычно возникают как раз в результате длительного стресса или подавленного настроения.

Немає коментарів:

Дописати коментар